Výroba dřevěných beden

Výroba dřevených beden pro přepravu výrobků a zboží nejen v typizovaných velikostech a formátech, ale hlavně v zakázkovém řešení přímo na míru, je důležitou součástí pro společnosti zaměřené na export a přepravu. Výrobou dřevěných beden z plného dřeva se zabývá společnost Tridas s.r.o. Dřevěné bedny se vyrábí ve velmi širokém sortimentu a provedení a každý zákazník má možnost bedny přizpůsobit právě pro své účely.


Výroba dřevěných beden na zakázku?

Výroba dřevěných beden na zakázku nabízí společnost Tridas s.r.o. jsou vyráběny dle vlastní výkresové dokumentace. Konstrukce je vždy navrhována v součinnosti se zákazníkem. Základem je výkresová dokumentace baleného výrobku nebo hmotný vzorek. Jakmile se odsouhlasena výkresová dokumentace pro jednotlivé typy dřevěných beden je zhotoven funkční vzorek k praktickému otestování a výroba dřevěných beden se po odsouhlasení může začít realizovat.

Dřevěné bedny

Výroba dřevěných beden – materiál

Pro výrobu dřevěných beden se používá převážně dřevo I. a II. jakostní třídy. Vlhkost řeziva je v rozmezí 18-25%, jádro řeziva prošlo teplotou  56°C po dobu minimálně 30 minut. Řezivo je bez kůry a bez hmyzích a rostlinných škůdců. Materiál je tepelně ošetřen dle ISPM (International Standards for Phytosanitary Measures) a splňuje požadavky směrnice FAO: Pub. No. 15 (Guideline for regulating wood packaging material in international trade).

Řezivo je určeno pro výrobu dřevěných obalů určených pro export mimo Evropskou Unii, zejména do Austrálie, Číny, Nového Zélandu, USA, Jižní Ameriky. Ke každé dodávce je přiložen certifikát o provedeném tepelném ošetření.