Reklamní agentura Zlín

Hledáte reklamní agenturu ze Zlína či okolí? Jste tu správně! Reklamní agentura Surface s.r.o., která působí nejen ve Zlíně, Holešově a v Praze, ale i po celé ČR a dalších zemích, poskytujete širokou nabídku služeb.

 

Reklamní agentura Surface s.r.o. – služby

 

Grafické práce
návrh logotypu společnosti, webdesign, návrh grafiky internetových stránek a eshopů, návrhy katalogů, letáků, POS, bannery, reklamní plachty, billboardy, samolepky, polep aut, etikety, potisky, firemní složky, vizitky, propisky, hlavičkový papír, veškerá firemní propagace aj.


Programování
programování internetových stránek a eshopů, programování na zakázku, příprava projektů a aplikací na míru, redakční systém, implementace open source systémů, aplikace pro mobilní telefony a tablety, rezervační systémy, objednávkové systémy

 

DPT, tisk
příprava katalogů, retuše a montáže fotek, předtisková příprava, zajištění tisku, tisk na veškeré i nestandardní atypické rozměry či materiály, tisk firemních materiálů

 

 

banner_500x500

 

 

Reklamní agentura Surface s.r.o. pro vás připraví dle požadavku veškeré práce. Výhodou je rychlost, možnost osobních schůzek a konzultace. Vaše reklamní agentura Zlín – to je Surface s.r.o.