Reklama na tramvajích

Reklama na tramvajích se dá pojmout několika způsoby. Prvním z nich jsou reklamní formáty z vnější strany tramvaje. Tímto upoutáte pozornost nejen cestujících, ale lidí okolo procházejících a bezesporu i projíždějících řidičů.

Dalším způsobem, jak mít reklamu na tramvajích je mít uvnitř vozu umístěné nálepky a plakáty. Těchto si všimnou cestující a při snaze rychle ubíhající cesty se určitě do nějakého toho plakátu začtou.

V neposlední řadě je zde možnost reklamy na internetu. Jedním z nejčastějších vozů městské hromadné dopravy, ve kterém se můžete setkat s Wi-Fi, je právě tramvaj. Přitom ani nezáleží na typu či stáří vozu. Nejlepší je Wi-Fi reklamní kampaně kombinovat s nějakou formou reklamy při vstupu do tramvaje nebo uvnitř.

 

Reklamní formáty na tramvajích:

-          Mobilboard – reklama na levém či pravém boku dopravního prostředku

-          city board – na pravém či levém boku vozu, přesné rozměry jsou přizpůsobeny tramvaji

-          side board – na levém boku vozu, ze strany bez dveří

-          celopolepy – Vozy jsou polepeny pouze na plechové části karoserie.

-          menší formáty – Jedná se o folie na boční plechovou část karoserie.

-          LCD obrazovky – TV spoty na LCD monitorech v interiérech vozů.

-          interiéry – letáky, samolepky

 

 

Tramvaje fungují v sedmi městech České republiky, denně přepravují miliony lidí. Počet očí, který uvidí Vaši reklamu na tramvajích je ohromující.

Reklama na tramvajích je skvělou volbou reklamní kampaně. Tramvaj se běžně dostane do míst, kde chybí možnost jiných statických nosičů. Navíc reklamní formáty nabízejí širokou škálu možností, stačí si jen vybrat tu, která nejvíc vyhovuje.