Letní jazykové kurzy v Praze


Letní jazykové kurzy v Praze.
Cesta k rychlému pokroku!

 

Nemáte ještě žádné plány na léto? Nebo musíte naopak chodit do práce a nedostanete se nikam na dovolenou? Využijte volný čas efektivně a přihlaste se do jazykového kurzu. Jazyková škola London Institute Praha svým studentům nabízí kurzy angličtiny i v průběhu léta. V přátelském kolektivu vám půjde učení samo a snadno dosáhnete kýženého pokroku.

 

Intenzivní studium angličtiny

Volit můžete mezi intenzivními či standardními kurzy. Záleží na vašich časových možnostech, a zda chcete docházet denně nebo vám stačí jen pár hodin týdně. V nabídce kurzů najdete kromě všeobecné angličtiny také obchodní angličtinu, hodiny konverzace či přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky, jejichž úspěšným složením můžete na konci léta završit své úsilí.
Zatímco standardní kurzy probíhají pravidelně po celé léto, do intenzivního kurzu se lze přihlásit na libovolný počet týdnů. Kurz je rovněž možné kdykoliv přerušit a pokračovat v něm později, můžete si tak výuku přizpůsobit svým prázdninovým plánům a kdykoliv odcestovat na dovolenou.

 

Náš letní kurz splňuje všechny předpoklady pro spojení příjemného s užitečným. Angličtina se vyučuje na několika jazykových úrovních, od začátečníků po velmi pokročilé, každý si tak jistě najde vhodný kurz přímo pro sebe. Kurzy jsou vhodné pro studenty i pracující. Do jazykové školy však můžete poslat i své děti ve věku od 11 let, pro které jsou připraveny intenzivní kurzy na úrovních mírně a středně pokročilí. Zábavnou formou si vštípí základy jazyka a naučí se jej používat. Navíc mohou poznat nové kamarády.

 

Obstojná znalost alespoň jednoho cizího jazyka začíná být v dnešní společnosti nutností, pokud chcete dosáhnout studijních či pracovních úspěchů. Během roku však většina z nás nemá příliš volného času. Vhodnou dobou začít na sobě pracovat je tak právě léto, které je snad nejméně hektickým obdobím roku.