Jazyková škola Praha

V dnešní době je téměř nutností umět nějaký světový jazyk. Spoustu lidí cizí jazyk používá denně, ať už v práci či ve škole, ale umět angličtinu, němčinu, italštinu nebo španělštinu se určitě hodí i na dovolených, pobytech v zahraničí a nebo jen tehdy, pokud Vás někdo zastaví na ulici a zeptá se kudy se dostane tam či onam. Mnoho lidí je toho názoru, že se přece domluví „rukama, nohama“, ale jak to vypadá? Umět aspoň pár základních slovíček není nikdy na škodu. A právě jazyková škola Praha Vás naučí těch pár základních slovíček nebo budete plynně ovládat daný jazyk.

 

Jazyková škola Praha je určena pro všechny, kteří se chtějí přiučit cizím jazykům. Jazyková škola Praha rozděluje žáky podle jejich dosavadních vědomostí, takže se zde najdou začátečníci i pokročilí.

 

Jazyková škola Praha nabízí výuku těchto jazyků:

-          anglický,

-          německý,

-          francouzský,

-          španělský,

-          italský,

-          ruský,

-          český (pro cizince) a spoustu dalších.

 

Jazykovou školu Praha a její výuku mohou využívat jednotlivci i firmy. Existují tzv. firemní kurzy, které jsou určeny pro kolektiv firmy.

 

Další z možností, proč využít jazykovou školu Praha je příprava na cambridgeské zkoušky – PET, FCE, CAE, IELTS. Po úspěšném složení těchto zkoušek jste držiteli certifikátu, který prokazuje schopnost a úroveň Vaší komunikace.

 

Na jazykové škole Praha vyučují vysoce kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři. Kvalita výuky spočívá ve vzájemném působení mezi studenty nebo mezi studenty a lektorem prostřednictvím různých cvičení, diskuzí, rozhovorů a modelových situací.

Lektoři v jazykové škole Praha vytvářejí učební plány pro jednotlivé skupiny žáků, čímž dosáhnou kvalitní a efektivní výuky, protože právě učitel zná nejlépe schopnosti a dovednosti dané skupinky.