Grafický návrh letáku – Zlín, Holešov, Praha

 

Potřebujete krásný a kreativní grafický návrh letáku? Nejste poblíž Zlína, Holešova ani Prahy a i přesto chcete oživit svoji propagaci a zaujmout klienty? Potřebujete změnu, která osloví? Líbí se vám ukázky prací níže?

 

Svatba na Kubě

 

 

GM Collection


Je to jednoduché! Vše se dá dohodnout emailem a telefonicky. Nemusíte osobně ani nikam jezdit a grafický návrh letáku, který obdržíte, vás mile překvapí!

 

banner_300x300

 

 

Grafický návrh letáku – co si připravit?

  • Logotyp vaší společnosti v křivkách (formát ai, eps, pdf)
  • Textový obsah, alespoň základ (texty vám připravíme a případně vylepšíme)
  • Fotografie, které chcete použít (případně fotografie zakoupíme ve fotobance)
  • Rozměr letáku a představu o použitém papíru pro tisk

 

Grafický návrh letáku a výběr agentury

Při výběru komunikační či reklamní agentury, která váš leták bude připravovat si nejprve projděte její reference. Uvidíte, jakou agentura poskytuje úroveň prací, zda dokáže být variabilní a zda jsou její návrhy jsou různorodé.

Nezapomeňte, že cena nebývá vždy rozhodujícím faktorem. V případě, že leták je levný, ale nezaujme klienty a nepřinese vám zisk, je práce, čas i peníze, které jste investovali, zbytečností.

 

Otrokovické letní slavnosti

 

 

Nechejte si od reklamní agentury také doporučit jemné změny či vylepšení. Nezapomínejte, že stejně tak, jak vy jste profesionálem ve svém oboru, a proto k vám klienti chodí, tak i lidé v reklamní agentuře jsou profesionály v oboru svém. Díky tomu vám poradí a doporučí tipy, které vycházejí z jejich dlouholetých zkušeností a praxe. Stejně tak to děláte přece vy pro své klienty.