Fitness rukavice Madmax pro muže i ženy

Fitness rukavice MADMAX  jsou nepostradatelnou součástí cvičení v posilovně. Pomáhají zlepšit úchop činek, posilovacích strojů nebo na hrazdě, chrání dlaň před mozoly a oděrkami a také dobře zpevňuje zápěstí.

Důležité funkční prvky pro výběr rukavic jsou omotávka zápěstí, prodyšnost, střih a síla materiálu na dlani.

V nabídce jsou posilovací fitness rukavice MADMAX od několika výrobců, pánské i dámské a v různém provedení jak pro začínající cvičence, tak pro pokročilé borce.

Na výrobu MADMAX rukavic byly použity vysoce kvalitní materiály, v čele s prvotřídní kůží, která umožňuje opakované praní v klasických automatických pračkách. Kůže je v části dlaně speciálně anatomicky tvarovaná, což zajišťuje spolehlivější úchop strojů i činek.

 

Dámské fitness rukavice MADMAX

Dámské rukavice MADMAX  nejsou jen obyčejnými fitness rukavicemi, ale krásným doplňkem každé ženy, která to se cvičením myslí opravdu vážně.

Rukavice jsou ideální volbou pro všechny ženy, které si na módu potrpí i v posilovnách a tělocvičnách.

Rukavice MADMAX jsou vyrobené z kvalitní kůže v kombinaci se 100% polyesterem (HEALTHA+) rukavice lze opakovaně prát v pračce dlaň rukavic je vyrobená z dvojité vrstvy kůže s polstrováním a anatomickým prošitím hřbet rukavic je vyroben z materiálu HEALTHA+, který zajišťuje maximální odvod potu spojení malíkové a palcové hrany speciálně tvarovaným pruhem kůže zajišťuje příčné i podélné zpevnění a zároveň vytvarování rukavice i mezi prsty je použitý materiál HEALTHA+, který odvádí maximum vlhkosti, v oblasti dlaně je rukavice mírně prodloužena a chrání tak karpální tunel, pomocí praktického uzávěru lze rukavice dokonale připevnit tak, aby se dokonale přizpůsobily tvaru ruky a zároveň umožňovaly 100% svobodu pohybu.

 

Pánské fitness rukavice MADMAX

Pánské rukavice MADMAX jsou vyrobené z prvotřídní prací kůže a byly vyvinuty speciálně pro ty nejnáročnější tréninky. Na dlouholetém vývoji konstrukce i designu těchto rukavic se podílela i řada sportovních profesionálů.

Při fitness výkonu zajišťují maximální pohodlí a 100% spolehlivost a bezpečnost.

Zápěstí jsou chráněna elastickým pásem, který zajišťuje kvalitní a spolehlivou oporu.

Oblast mezi prsty je vyrobena z děrovaného materiálu, který zajišťuje co nejlepší odvětrávání. Polstrování dlaní, anatomické šití a podpora zápěstí zaručují tu nejvyšší kvalitu.

Fitness rukavice MADMAX lze opakovaně prát v automatické pračce.