Dřevené bedny, výroba dřevěných beden na zakázku

 

Dřevěné bedny mají více využití. Záleží samozřejmě na jejich velikosti a způsobu výroby. Dřevěné bedny se mohou využívat jako úložný prostor pro hračky dětí, na skladování potřebných věcí nebo jako přepravní obaly.

 

 

Z čeho jsou vyráběny dřevěné bedny?

K výrobě dřevěných beden se využívá dřevo I. a II. jakostní třídy, dále se používají překližky, OSB desky, dřevotřísky, sololit a další dřevěné materiály. Tyto materiály jsou zpevněny masivním dřevem, tak aby se zajistila dostatečná dynamická pevnost. Vlhkost řeziva se pohybuje v rozmezí 18-25%, jádro řeziva prošlo teplotou 56°C po dobu minimálně 30 minut, řezivo je bez kůry a bez hmyzích a rostlinných škůdců.

 

 

Jaké jsou velikosti dřevěných beden?

Dřevěné bedny se dají již zakoupit v určitých rozměrech, ale většinou se vyrábějí dle specifických požadavků zákazníka pomocí výkresové dokumentace.

Dřevěné krabice se využívají k přepravě nákladními auty, kamiony, letadly, vlaky a loděmi. Ve všech těchto dopravních prostředcích je přepravované zboží v naprostém pořádku, protože dřevěné bedny jsou uzpůsobeny přepravě prakticky v čemkoli. Jejich pevný materiál zabraňuje poškození zboží, je výborným izolačním materiálem, chrání před vlhkostí apod.

 

 

PALETOVÉ NÁSTAVCE

Paletové nástavce se nejčastěji využívají pro přepravu nebo uskladnění zboží na EURO paletách. Paletové nástavce jsou využitelné ve všech odvětví průmyslu a zemědělství.

Skvěle nahrazují papírové krabice, plechové a plastové boxy apod. S použitím paletového nástavce se dosáhne lepšího využití ložné plochy palety.

Paletové nástavce se používají v případě atypických výrobků. Díky paletovým nástavcům se může přizpůsobit obal na velikost produktu. Vyrábějí se v klasických i nestandardních rozměrech, dle individuálního přání zákazníka.

 

 

Z čeho se vyrábějí paletové nástavce?

Paletové nástavce se vyrábějí z jehličnatého dřeva a břízových překližek. Při výrobě jsou použity kovové pozinkované panty a ocelové nýty.

Paletové nástavce se skládají na sebe a výška záleží na požadavcích zákazníka. Díky nízké hmotnosti paletových nástavců se snižuje přepravní náklady.